Het Team

Er werken 2 directieleden, 14 groepsleerkrachten, 2 intern begeleiders, 3 remedial teachers, 2 Peuterspeelzaal leidsters, een conciërge en een administratief medewerkster op de Klimophoeve.

 

Directie

Arthur Mandos
Directeur
Tel.: 010-5299999 / 06-83226175
directie@klimophoeve.nl

Anja van Eijk
Adjunct directeur
Tel.: 010-52999999
directie@klimophoeve.nl
Groepsleerkrachten

Lucelot Biemond
leerkracht groep 1/2A (ma, di, do en vr)
l.biemond@klimophoeve.nl

Debby Schepers
leerkracht groep 1/2A (wo) en       
groep 1/2C (do en vr)
d.schepers@klimophoeve.nl 
Yardena Lejewaan
leerkracht groep 1/2B
y.lejewaan@klimophoeve.nl

Anita van der Stelt
leerkracht groep 1/2C (ma t/m wo)
anita.vanderstelt@rvko.nl

Denise de Jongh
leerkracht groep 3 (ma, di en vr)
d.persoon@klimophoeve.nl

Leonie Sluis
leerkracht groep 3 (wo, do) en 
groep 7 (vr)
l.sluis@klimophoeve.nl

Joyce Baas
leerkracht groep 4 (ma t/m wo)
j.terheijden@klimophoeve.nl 

Sandra Uitdenbogerd
leerkracht groep 4 (do en vr)
s.vanaken@klimophoeve.nl

Romy de Bruyn
leerkracht groep 5 
romy.debruyn@rvko.nl

Marianne Kemper
ondersteunende leerkracht
m.vanderkaden@klimophoeve.nl

Roosmarijn Leideman
leerkracht groep 6
roosmarijn.leideman@rvko.nl

Jasmijn van der Heiden
leerkracht groep 6 (wo, do en vr)
j.vanderheiden@klimophoeve.nl

Richard Massaar
leerkracht groep 7
richard.massaar@rvko.nl

Miranda van der Sande
leerkracht groep 8
m.vandersande@klimophoeve.nl


 




Intern begeleiders
Hilda Koek
 Intern Begeleider (ma, di en wo)
h.koek@klimophoeve.nl
Anja van Eijk
 Intern Begeleider (di en do)
a.vaneijk@klimophoeve.nl

 
 
 
 
 
 
Remedial teachers
Hetty Veger
Remedial teacher
h.veger@klimophoeve.nl
Elly van der Jagt
Remedial teacher
e.vanderjagt@klimophoeve.nl

José van Weerdenburg
Remedial teacher
j.vanweerdenburg@klimophoeve.nl            



Conciërges

Annelies Krijger
Hoofdleider PSZ Kapoentje en conciërge
a.krijger@klimophoeve.nl

 

Therese Jacques
Administratief medewerkster/conciërge (di en vr)
t.hoekman@klimophoeve.nl

Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work