HET TEAM


Er werken 2 directieleden, 14 groepsleerkrachten, 2 intern begeleiders, 3 remedial teachers, 3 Peuterspeelzaal leidsters, een conciërge en een administratief medewerkster op de Klimophoeve.


Directie

            Image
Arthur Mandos
Directeur
Tel.: 010-5299999 /
06-83226175
directie@klimophoeve.nl
Irma Vijverberg
Adjunct directeur
Tel.: 010-52999999

directie@klimophoeve.nl

Groepsleerkrachten

Image Image
Lucelot Biemond
leerkracht groep 1/2A
(ma, di, do, vr)
l.biemond@klimophoeve.nl
Hilda Rodenburg
leerkracht groep 1/2A (wo)

Hillegonda.rodenburg@rvko.nl
Image Image
Yardena Lejewaan
leerkracht groep 1/2B

y.lejewaan@klimophoeve.nl
Amanda Goedegebure
leerkracht groep 1/2C
(wo t/m vr)
amanda.vierhuis@rvko.nl
Image
Joyce Baas
leerkracht groep 3A
(ma t/m wo)
j.terheijden@klimophoeve.nl
Sandra Uitdenbogerd
leerkracht groep 3A
(do en vr)
s.vanaken@klimophoeve.nl
Denise de Jongh
leerkracht groep 3B
(ma, di en vr)
d.persoon@klimophoeve.nl
Becha Broeders
leerkracht groep 3B
(wo en do)
becha.broeders@rvko.nl
Romy de Bruyn
leerkracht groep 5

romy.debruyn@rvko.nl
Mirjam de Jong
leerkracht groep 4

mirjam.dejong@rvko.nl
Roosmarijn Leideman
leerkracht groep 6

roosmarijn.leideman@rvko.nl
Sabine Bijloo
leerkracht groep 7
(ma, di en vr)
sabine.bijloo@rvko.nl
Richard Massaar
leerkracht groep 1/2C
(ma en di) + groep 7 (wo en do)
richard.massaar@rvko.nl
Miranda van der Sande
leerkracht groep 8

m.vandersande@klimophoeve.nl
Lea Massaar
Leerkracht plusklas (di)

lea.massaar@klimophoeve.nl
Jasmijn van der Heiden
leerkracht (do en vr)

j.vanderheiden@klimophoeve.nl

Interne Begeleiders

 

Image          
Hilda Rodenburg
leerkracht groep 1/2A (wo)

Hillegonda.rodenburg@rvko.nl
Lea Massaar
Leerkracht plusklas (di)

lea.massaar@klimophoeve.nl

CONCIËRGES/ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER


          
Annelies Krijger
(maandag t/m vrijdag)

a.krijger@klimophoeve.nl
Kim Switzar
(ma, di, woe, vr)

k.switzar@klimophoeve.nl

Anneloes Schorel (do)

Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work