Het Team

Er werken 2 directieleden, 14 groepsleerkrachten, 2 intern begeleiders, 3 remedial teachers, 2 Peuterspeelzaal leidsters, een conciërge en een administratief medewerkster op de Klimophoeve.


 

Directie

Arthur Mandos
Directeur
Tel.: 010-5299999 / 06-83226175
directie@klimophoeve.nl


Irma Vijverberg
Adjunct directeur
Tel.: 010-52999999
directie@klimophoeve.nl

Groepsleerkrachten

Lucelot Biemond
leerkracht groep 1/2A (ma, di, do en vr)
l.biemond@klimophoeve.nl

Hilda Rodenburg
leerkracht groep 1/2A (wo)
Hillegonda.rodenburg@rvko.nl 
Yardena Lejewaan
leerkracht groep 1/2B
y.lejewaan@klimophoeve.nl

Amanda Goedegebure
leerkracht groep 1/2C (wo t/m vr)
amanda.vierhuis@rvko.nl

Joyce Baas
leerkracht groep 3A (ma t/m wo)
j.terheijden@klimophoeve.nl 

Sandra Uitdenbogerd
leerkracht groep 3A (do en vr)
s.vanaken@klimophoeve.nl

Denise de Jongh
leerkracht groep 3B (ma, di en vr)
d.persoon@klimophoeve.nl


Becha Broeders
leerkracht groep 3B (wo en do)
becha.broeders@rvko.nl

Romy de Bruyn
leerkracht groep 5 
romy.debruyn@rvko.nl


Mirjam de Jong
leerkracht groep 4
mirjam.dejong@rvko.nl

Roosmarijn Leideman
leerkracht groep 6
roosmarijn.leideman@rvko.nl


Sabine Bijloo
leerkracht groep 7 (ma, di en vr)
sabine.bijloo@rvko.nl

Richard Massaar
leerkracht groep 1/2C (ma en di) + groep 7 (wo en do)
richard.massaar@rvko.nl

Miranda van der Sande
leerkracht groep 8
m.vandersande@klimophoeve.nl



Lea Massaar
 Leerkracht plusklas (di)
lea.massaar@klimophoeve.nl


Jasmijn van der Heiden
leerkracht (do en vr)
j.vanderheiden@klimophoeve.nl

Intern begeleiders
Hilda Koek
 Intern Begeleider (ma, di en do)
h.koek@klimophoeve.nl

Lea Massaar
 Intern Begeleider (di)
lea.massaar@klimophoeve.nl

 
  
Remedial teachers
Hetty Veger
Remedial teacher
h.veger@klimophoeve.nl
Elly van der Jagt
Remedial teacher
e.vanderjagt@klimophoeve.nl
 

José van Weerdenburg 
Remedial teacher
j.vanweerdenburg@klimophoeve.nl              

Marianne Kemper
ondersteunende leerkracht
m.vanderkaden@klimophoeve.nl               

Conciërges/administratief medewerkster

Annelies Krijger
Conciërge (ma-, di-, do-, vr- middag)
a.krijger@klimophoeve.nl

 

Therese Jacques
Administratief medewerkster/conciërge (di en vr)
t.hoekman@klimophoeve.nl


Pedagogisch medewerksters peuteropvang kapoentje 

Annelies Krijger
(maandag t/m vrijdag)
a.krijger@klimophoeve.nl

 


 Anneloes Schorel
(do)

Kim Switzar
(ma, di, woe, vr)





Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work