HET TEAM



Directie

                                   
Arthur Mandos
Directeur
Tel.: 010-5299999 /
06-83226175
directie@klimophoeve.nl
Irma Vijverberg
Adjunct directeur
Tel.: 010-52999999

directie@klimophoeve.nl

Groepsleerkrachten



Lucelot Biemond
leerkracht groep 1/2A
(ma, di, do, vr)
l.biemond@klimophoeve.nl
Hilda Rodenburg
leerkracht groep 1/2A
(wo)
Hillegonda.rodenburg@rvko.nl
Yardena Lejewaan
leerkracht groep 1/2B
(ma t/m vr)
y.lejewaan@klimophoeve.nl


Elly Meeles
Ondersteunend leerkracht groep 1/2 (ma)
elly.meeles@rvko.nl
Silvia van Dijk
leerkracht groep 1/2C
(wo om de week, do, vr)
silvia.vandenberg@rvko.nl   
Lianne Oosterbosch
leerkracht groep 1/2C 
(ma, di, wo om de week)
lianne.derek@rvko.nl 
Denise de Jongh
leerkracht groep 3 
(di, vr)
d.persoon@klimophoeve.nl
Becha Broeders
leerkracht groep 3 
(ma, wo en do)
becha.broeders@rvko.nl
Joyce Baas
leerkracht groep 3/4 
(ma t/m do)
j.terheijden@klimophoeve.nl
 
Romy van der Ende
leerkracht groep 3/4 
(vr)
romy.debruyn@rvko.nl
Mirjam de Jong
leerkracht groep 4
(ma t/m vr)
mirjam.dejong@rvko.nl
 


Susanne Reuvers
leerkracht groep 5
(ma t/m vr)
susanne.reuvers@rvko.nl
Amanda Goedegebure
leerkracht groep 6
(ma, di, wo)
amanda.goedegebure@rvko.nl
Marjolein Keuter
leerkracht groep 6
(do, vr)

marjolein.keuter@rvko.nl
 
Sabine Bijloo
leerkracht groep 7 
(ma, di en vr)
sabine.bijloo@rvko.nl
Romy van der Ende
leerkracht groep 7 
(wo, do)
romy.debruyn@rvko.nl
 
 
Miranda van der Sande
leerkracht groep 8
(ma, di, vr)
m.vandersande@klimophoeve.nl
Richard Massaar
leerkracht groep 8
(wo, do)

richard.massaar@rvko.nl


 
Lea Massaar
Leerkracht plusklas (di ocht, vr ocht)
lea.massaar@klimophoeve.nl

 

Interne Begeleiders


Hilda Rodenburg
ma, di, wo, do ocht, vr ocht
Hillegonda.rodenburg@rvko.nl
Lea Massaar
di mid, vr mid
lea.massaar@klimophoeve.nl

Pedagogisch medewerkers Peuteropvang Kapoentje

Annelies Krijger
(ma t/m vr)                      
a.krijger@klimophoeve.nl
Kim Switzar
(ma, di, woe)       
k.switzar@klimophoeve.nl   

Anneloes Schorel               
 (do, vr)



vakleerkrachten en ondersteunend personeel


Edith de Glint
vakleerkracht gym
(ma, do)                            
edith.deglint@rvko.nl  
Soraya Oosterbaan
vakleerkracht muziek          
(ma ocht)                

Therese Jacques
Administratief medewerkster
Conciërge
TSO medewerkster
(ma, di, do, vr)

Paula Bal
Onderwijsassistent             
(di, vr)
 
Marianne Kemper
Leerkrachtencoach
(di)

Log in Ontwerp | HFCM onderwijs Realisatie | web2work